Гарантія на меблі:

При дотриманні правил і вимог експлуатації меблів, гарантійний термін складає 12 місяці з дня виготовлення.

За умови правильної експлуатації в нормальних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а в разі якщо неможливо усунути дефект - замінимо браковану деталь.

При отриманні меблів, Покупець повинен перевірити скло і дзеркала (якщо були замовлені) на предмет цілісності, цілісність упаковки виробу та деталей в упаковці. У разі порушення упаковки - перевірити кількість і комплектність вкладення.

Перед складанням меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку ( сколів, подряпин, відповідності кольору всіх елементів виробу).
При виявленні браку - призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами монтажу поверненню та обміну не підлягають.
Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, тому що заміна браку проводиться тільки в заводській упаковці. Гарантія анулюється за умови, якщо деталь для заміни вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад: був закручений гвинт, прорізано отвір, тощо.
Після закінчення складання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек і маркувальні ярлики (бірки) з упаковок.


Увага! Меблі повинен складати майстер зі складання корпусних меблів. У разі самостійного складання та монтажу меблів - гарантія виробника не діє.

Перед використанням меблів ознайомтесь з інструкцією експлуатації.

Рекламації приймаються тільки при наявності товарного чека, самого виробу або окремих елементів і в «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної зборки (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Гарантія не поширюється, якщо:

  • порушено правила і умови зберігання та експлуатації меблів;
  • відновлення і ремонт меблів здійснювалися Покупцем самостійно;
  • меблі пошкоджені внаслідок дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого користування;
  • змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
  • збіг гарантійний термін;

Повернення меблів:

Покупець має право протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо не пошкоджена упаковка, фабричні ярлики, він не використовувався, не був у складанні (монтажі), збережено його товарний вид, споживчі властивості, мається товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

  • з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;
  • підлягаючий поверненню товар не є новим, тобто був в складанні (монтажі), пошкоджена оригінальна упаковка, фабричні ярлики;

Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України і не утискають законних прав Покупця.

Фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції призначення.


Меблева фабрика «МЕБОС» реалізує свої гарантійні зобов'язання наступним чином.

Після подання рекламації, представник підприємства зобов'язаний прийняти товар, оглянути його і зробити висновок: чи поширюється гарантія на даний випадок. Якщо гарантія поширюється, то представник меблевої фабрики «МЕБОС» або здійснить заміну товару на аналогічний, або здійснить ремонт виробу, або відшкодує вартість товару.


Терміни погашення та розгляду рекламації.

Відповідно до внутрішніх стандартів фабрики «МЕБОС» термін розгляду рекламації – 2-3 робочих дні. Терміни погашення рекламації (заміна товару на аналогічний, або здійснення ремонту виробу, або відшкодування вартості товару) залежать від складності потрібних робіт.

Інструкція з експлуатації

1. Меблі з ламінованої деревинно-стручкової плити (ДСП) призначені для експлуатації та зберігання в сухих та теплих приміщеннях.
2. Для запобігання деформації та зміни кольору поверхні меблів та крайки на торцях потрібно уникати попадання на деталі виробів із ДСП вологи та впливу прямих сонячних променів.
3. Не допускається піддавати меблеві фасади тепловому впливу вище +70°С (відкрита духовка, палаючі конфорки, розігріта плита, освітлювальні прилади і обігрівачі, гаряча пара і т.п.), тому, що це може призвести до деформації, відшарування та відклеювання плівки.
4. Не рекомендується експлуатація меблів не за прямим призначенням.
5. Не допускається надмірне навантаження на деталі меблів, яке призводить до їх деформації та руйнуванню.
6. При зміні місця розташування меблів у житловому приміщенні, необхідно спочатку звільнити їх від речей. При значних переміщеннях рекомендується зняти дверцята, внутрішні полиці та шухляди. Меблі переносити тримаючи їх за бокові стійки та дно, попередньо трохи піднявши їх над підлогою.
7. Не допускати волочіння по підлозі та піднімання за верхню кришку для перенесення.
8. За необхідності проведення ремонту та оновлення меблів потрібно звернутися до фахівців.
9. Не допускається застосування засобів очищення, в складі яких є агресивні хімічні речовини (ацетон, пральні порошки, розчинники для фарб, а також засоби з вмістом абразивних матеріалів).
10. Не допускається попадання вологи на торцеві частини меблів, покриті плівкою, крайкою (оброблені механічним шляхом фаски, деталей), - це призводить до розбухання ДСП.


Партнеры

www.blum.com  www.hafele.ua  www.egger.com  www.kronoukraine.com  www.rehau.com  www.hettich.com